Ballina Showbiz Gresa publikon foto nga pushimet, nuk do ta besoni në çfarë gjendje...

Gresa publikon foto nga pushimet, nuk do ta besoni në çfarë gjendje ka përfunduar

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Tani, ajo bashkë me burrin po shijojnë muajin e mjaltit.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----