Ballina Showbiz Gresa provokon me pozën nga pushimet, por ku është burri i saj?

Gresa provokon me pozën nga pushimet, por ku është burri i saj?

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Tani, ajo bashkë me burrin po shijojnë muajin e mjaltit.

Sot ajo ka publikuar një foto ku po duket paksa provokative me pozën që ka marrë.

Në foton në fjalë ajo ka dalur e vetme, pra pa burrin e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----