Ballina Showbiz Gresa po shijon muajin e mjaltit, vëmendje merr fustani i saj

Gresa po shijon muajin e mjaltit, vëmendje merr fustani i saj

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo bëri bujë të madhe me dasmën e saj.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli, tash e sa ditë po shijon pushimet në një vend përrallor. Artistja shqiptare po qëndron në Antalia të Turqisë dhe po ju sjell fotografi të bukura.

Sot, këngëtarja publikoi disa fotografi në të cilat shfaqet shumë e lumtur, transmeton rtv21.tv

“Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit i saj, që erdhi në bashkëpunim me nënën e saj, këngëtaren e njohur të muzikës popullore. Ky projekt numëron mbi dy milionë klikime.

---- ---- ----
-----