Ballina Showbiz Gresa pas shumë kohësh publikon burrin e saj, po kalojnë momente romantike

Gresa pas shumë kohësh publikon burrin e saj, po kalojnë momente romantike

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa me burrin e saj, kanë nisur pushimet.

Gresa Behluli njihet me disa projekte të suksesshme muzikore, mirëpo më shumë njihet si vajza e yllit të muzikës popullore Shkurte Fejza, shkruan Indeksonline.

Ajo para pak kohësh i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar. Dhe tanimë ajo ka zgjedhur që të pushojë, larg nga angazhimet me projekte të ndryshme.

Gresa në llogarinë e saj në Instagram ka zgjedhur që të publikojë pamje nga pushimet që po i kalon.

---- ---- ----
-----