Ballina Showbiz Gresa merr poza provokuese, shikoni reagimin e burrit të saj

Gresa merr poza provokuese, shikoni reagimin e burrit të saj

250
SHPËRNDAJE

Gresa Behluli është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos pas martesës së saj, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë ajo dhe burri i saj po qëndrojnë për pushime në Turqi.

E nga atje Gresa ka publikuar një video ku shfaqet mjaft provokuese e burri i saj duket se ka qenë fotografi./ORAinfo/