Ballina Showbiz Gresa me fustan të shkurtër në dasmë, por frizura e saj ‘gjigante’...

Gresa me fustan të shkurtër në dasmë, por frizura e saj ‘gjigante’ mori vëmendjen

52
SHPËRNDAJE

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është në dasmë dhe ka bërë një frizurë të bukur.

Në këtë dasmë, Gresa është shfaqur me një fustan të shkurtër./ORAinfo/

-----