Ballina Showbiz Gresa kthehet nga pushimi, por do të befasoheni në çfarë gjendje e...

Gresa kthehet nga pushimi, por do të befasoheni në çfarë gjendje e publikoi motra

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Tani, ajo është kthyer nga muaji i mjaltit dhe menjëherë ka filluar jetën e saj.

E sot, Gresa ka shkuar bashkë me motrën e saj në fitnes e Besiana e ka publikuar në një gjendje jo të mirë atë./ORAinfo/

---- ----
-----