Ballina Showbiz Gresa e Shyhretes vishet me minifund, bën poza ‘hot’

Gresa e Shyhretes vishet me minifund, bën poza ‘hot’

97
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kush ishte legjenda Maradona?

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

----

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Kush ishte legjenda Maradona?

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një minifund dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

Kush ishte legjenda Maradona?

----- ----