Ballina Showbiz Gresa dëshiron ta reklamojë fustanin e veshur, ja çka e ‘detyron’ të...

Gresa dëshiron ta reklamojë fustanin e veshur, ja çka e ‘detyron’ të bëjë nënë e saj

40
SHPËRNDAJE

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza, Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi e ka ‘detyruar’ nënën e saj që ta incizoj derisa e ka reklamuar fustanin e saj.
E duket se fustani po i pëlqen edhe Shkurtës e cila pa pritesë e incizon vajzën e saj me fustanin e ri. /ORAinfo/

-----