Ballina Showbiz Gresa Behluli nuk do ta njihni me këtë ndryshim, më nuk është...

Gresa Behluli nuk do ta njihni me këtë ndryshim, më nuk është bionde

29
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli që nga paraqitja e parë skenike u shfaq si bionde, kështu duke i qëndruar besnike ngjyrës së flokëve tash e sa vite.

Por, si duket Gresa ka vendosur të bëjë një ndryshim në flokët e saj, kështu të paktën ajo duket në fotografitë e fundit të publikuara në Insagram.

Këngëtarja 33-vjeçare me këto imazhe i ka befasur të gjithë ku është shfaqur si një brune. Ndjekësit e saj kanë qenë ata të cilët i kanë dhënë komplimente për këtë ndryshim.

“Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit i saj, që erdhi në bashkëpunim me nënën e saj, këngëtaren e njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejza.

Kjo duet i tyre u promovua në kanagjegjin e Gresës dhe ka një tekst mjaft emocionues.

-----