Ballina Showbiz Gresa Behluli bëhet zeshkane, nuk do ta njihni me këtë pamje

Gresa Behluli bëhet zeshkane, nuk do ta njihni me këtë pamje

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është bërë zeshkane dhe po duket bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----