Ballina LifeBizare Greg Rama feston ditëlindjen, ndan foton dhe mesazhin e veçantë (Fotot)

Greg Rama feston ditëlindjen, ndan foton dhe mesazhin e veçantë (Fotot)

96
SHPËRNDAJE

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama sot feston 29-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto në rrjetet e tij sociale me pamje nga bregdeti ku duket se po pushon.

“Lindur në këtë datë, 29 vite më parë”, shkruan Greg Rama krah fotos.

-----