Ballina Showbiz Graniti ia puth barkun Leonitës para të gjithëve, shikoni reagimin e saj

Graniti ia puth barkun Leonitës para të gjithëve, shikoni reagimin e saj

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dhe Graniti po vazhdojnë pushimet, e burri i saj sot i ka puthur barkun para të gjithëve.

Këtë pamje Leonita e ka publikuar në Instagramin e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----