Ballina Lajme Bota/Rajoni Grabitet gazetarja e njohur, hajdutët i marrin 150 mijë euro (FOTO)

Grabitet gazetarja e njohur, hajdutët i marrin 150 mijë euro (FOTO)

95
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajme të këqija për gazetaren e njohur italiane, Diletta Leotta. Mediat e huaja shkruajnë se gjatë natës, disa hajdutë vërshuan në shtëpinë e tij në zonën e Corso Como në Milano, duke vjedhur sende të çmuara, ora dhe para.

----

Sipas policisë, hajdutët kishin arritur të hynin në apartament në katin e nëntë dhe kanë hapur kasafortën. Grabitësit kanë arritur që të marrin sende si unaza, stoli, orë Rolex, që në total kapnin vlerën e 150 mijë eurove.

Dileta Leota është gazetarja italiane e sportit mjaft e njohur në Serinë A, e cila ndër të tjera njihet gjithashtu si një femër shumë e bukur.

Së fundmi, mediat italiane zbuluan se bukuroshja është duke shijuar kohën  e lirë më partnerin e saj, Daniele Skardina, i cili është boksier.

Revista “Chi”, zbuloi se Dileta Leota dhe partneri i saj po i kalojnë këto ditë në një vilë luksoze, tek e cila një natë për të qëndruar paguhet 3 mijë euro.

----- ----