Ballina Lajme Bota/Rajoni Grabitësit vrasin reperin e njohur, iu futen në shtëpi për ta vjedhur

Grabitësit vrasin reperin e njohur, iu futen në shtëpi për ta vjedhur

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperi i njohur Pop Smoke është qëlluar për vdekje në mengjesin e së mërkurës nga disa grabitës që i kishin hyrë në shtëpi për t’i vjedhur.

Ai ndodhej në një shtëpi me qira në Hollyëood Hills, ku në orën 4:30 të mëngjesit dy burra të maskuar hynë brenda.

20-vjeçari u dërgua menjëherë në spital, por nuk i mbijetoi plagëve që kishte marrë dhe ndërroi jetë.

Grabitësit nuk janë kapur end edhe nuk dihet nëse Pop Smoke i njihte ata apo jo. Ai qëndronte tek shtëpia e bashkëshortit të Teddu Mellencamo, Edëin Arroyave në Los Angelos të cilën e kishte marrë me qira.

---- ---- ----
-----