Ballina Showbiz Goldi largohet nga shtëpia, kështu i thotë natën e mirë nusja e...

Goldi largohet nga shtëpia, kështu i thotë natën e mirë nusja e tij

952
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Juventus kompleton transferimin e yllit të madh

Ermira Shkodra Agushi është tani një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Juventus kompleton transferimin e yllit të madh

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se Goldi sot ka kaluar natën jashtë shtëpisë.

Mirëpo, ata i kanë thënë natën e mirë njëri-tjetrit përmes thirrjes me video./ORAinfo/

Juventus kompleton transferimin e yllit të madh

---- ----
----
----- ----
-----