Ballina Showbiz Gold AG e Ermira marrin vendimin e papritur pak ditë pas lindjes...

Gold AG e Ermira marrin vendimin e papritur pak ditë pas lindjes së djalit

411
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kush është kandidati kryesor për të fituar çmimin e lojtarit të vitit në Kosovë?

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, Ermira e Goldi i kanë hapur një Instagram Guerilit të vogël./ORAinfo/

Kush është kandidati kryesor për të fituar çmimin e lojtarit të vitit në Kosovë?

Postimi Gold AG e Ermira marrin vendimin e papritur pak ditë pas lindjes së djalit u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----