Ballina Lajme nacionale Goditet me mjet të fortë një i mitur në Kaçanik

Goditet me mjet të fortë një i mitur në Kaçanik

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një i mitur është therur me mjetë të fortë në Kaçanik.

Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur.

Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

---- ----
----
----- ----
-----