Ballina Showbiz “Godet” Tuna, tregon të pasmet e saj në bikini

“Godet” Tuna, tregon të pasmet e saj në bikini

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo po shijon pushimet në Turqi.

Tuna ka bërë goditjen e radhës me foton e fundit.

Tuna po vazhdon të sjell imazhe më atraktive se kurrë më parë, ajo këtë herë ka ekspozuar të pasmet.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në bregdetin turk dhe minuta më parë la publikuar një fotografi ku në plan të parë vë të pasmet dhe një pjesë të gjoksit.

---- ---- ----
-----