Ballina Showbiz Gjyste Vulaj publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze, do të mbeteni...

Gjyste Vulaj publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze, do të mbeteni pa mend!

296
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj theu çdo tabu si këngëtare që në moshë të re, që do të mbahen mend gjatë.

Ajo, po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Ajo në Instagram me ndjekësit e saj ndan fotografi dhe video nga më të ndryshmet, qoftë nga përditshmëria e saj po edhe nga koncertet e saj.

Se fundmi ajo publikojë disa pamje nga dollapi i saj. Dhe nuk është dollap aspak i zakonshëm, por është një dhomë e madhe ku ka shumë dollapë, ku janë renditur veshje të markave luksoze, të aksesorëve dhe këpucë të panumërta!

Për me tepër shikoni dy videot dhe binduni me luksin e madh të Gjyste Vulajt.

-----