Ballina Showbiz “Gjysmë e zhveshur në pishinë”/ Era Istrefi po bën qejf, vetizolimi nuk...

“Gjysmë e zhveshur në pishinë”/ Era Istrefi po bën qejf, vetizolimi nuk e mërzit aspak (fotot)

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Era Istrefi duket më në formë se kurrë, madje edhe e lumtur ndërsa ndodhet e vetizoluar.

----

Këngëtarja e njohur shqiptare po qëndron në shtëpi shkak i pandemisë.

Gjatë qëndrimit brenda, ajo nuk i harron fansat dhe i përshëndet me foto herë pas here.

Së fundmi ajo ka zbuluar ndryshimin drastik në pamje ndërsa më pas e ka publikuar një foto ku shfaqet e shtrirë në tokë pranë pishinës në oborr derisa po merr rreze dielli në këto ditë pranvere.

Era nuk ka publikuar prej kohësh ndonjë projekt të ri muzikor.

----- ----