Ballina Lajme Bota/Rajoni Gjyshërit e 3 fëmijëve që u dogjën nga i ati tregojnë tmerrin:...

Gjyshërit e 3 fëmijëve që u dogjën nga i ati tregojnë tmerrin: Ishte djegur 97% e trupit, dukej vetëm…(FOTO)

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një krim makabër tronditi Australinë të mërkurën. Rowan Baxter, lojtar i regbi dogji të gjallë bashkëshorten, tre fëmijët dhe veten.

Në një intervistë për mediat australiane, prindërit e Hannah Clarke kanë zbuluar detaje tronditëse. Ata kanë treguar se vajza e tyre dhunohej nga bashkëshorti. Madje kanë rrëfyer se vajza e tyre u kishte shprehur shqetësimin një ditë para ngjarjes së rëndë se kishte frikë mos vritej nga i shoqi.

“Nëse nuk kryenin marrëdhënie çdo natë, ai e kërcënonte me fëmijët. Vajza jonë përfundoi tragjikisht. Kishte 97 për qind të trupit të djegur, vetëm një këmbë i kishte mbetur e paprekur”, treguan prindërit e 31-vjeçares.

Prindërit treguan se vajza e tyre kishte frikë nga bashkëshorti dhe gjithçka e bënte për hir të fëmijëve. Mamaja e kishte këshilluar Hannan ta denonconte në polici bashkëshortin, por ajo trembej se kjo gjë do e inatoste më keq.

Sportisti e kishte kërcënuar bashkëshorten edhe herë të tjera se do t’ia bënte një gjë të tillë.

---- ----
----
-----
-----