Ballina Lajme Bota/Rajoni Gjykata i jep 120 vjet burg pedofilit që përdhunoi mbi 100 herë...

Gjykata i jep 120 vjet burg pedofilit që përdhunoi mbi 100 herë një 6-vjeçare

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një pedofil në Iowa u dënua me 120 në burg për abuzimin seksual të një vajze që nga fillimet e saj deri në moshën gjashtëvjeçare.

Steven Douglas Crook Jr. i Bloomfield, 29 vjeç, u dënua maksimalisht për krimet e tij, p

Ai u arrestua në shkurt 2018 pasi u raportua në Qendrën Kombëtare për Fëmijët e Zhdukur dhe të Eksploatuar dhe u deklarua fajtor për katër akuza për shfrytëzimin seksual të një fëmije, sipas Courier Ottumwa.

Crook mori fotografi dhe video dhe nganjëherë shfaqi abuzimin e ashpër në aplikacionin social media Live.me dhe inkurajoi ndjekësit e tij për të parë abuzimin, sipas një njoftimi nga avokati amerikan Marc Krickbau.

Ai u tha autoriteteve se ai përdhununimi ndodhi ‘më pak se 100 herë’, sipas të dhënave të policisë.

Fëmija u shpëtua nga policia në mars të vitit 2018 nga shtëpia e Crook kur ishte gjashtë vjeç

---- ---- ----
-----