Ballina Lajme nacionale Gjuajtje me armë në tregun e veturave në Prishtinë, ka edhe të...

Gjuajtje me armë në tregun e veturave në Prishtinë, ka edhe të plagosur

149
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot të tregun veturave në Prishtinë.

Një person është plagosur mëngjesin e sotëm tek tregu i veturave në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth ores 07:30 kemi marrë informatën se në Tregun e veturave në Prishtinë, një person është plagosur nga arma e zjarrit. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti”.

“Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërkohe policia është duke punuar për identifikimin e personit të dyshuar”, deklaroi Ahmeti.

---- ----
----
-----
-----