Ballina Lajme nacionale Gjuajtje me armë në qendër të Prishtinës

Gjuajtje me armë në qendër të Prishtinës

11
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë në Prishtinë.

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë.

Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”.

Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.