Ballina Lajme nacionale Gjuajtje me armë në qendër të Prishtinës

Gjuajtje me armë në qendër të Prishtinës

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të shtëna me armë në Prishtinë.

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë.

Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”.

Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.

---- ----
----
----- ----
-----