Ballina Lajme nacionale Gjuajte me armë në Vushtrri, prangoset një person

Gjuajte me armë në Vushtrri, prangoset një person

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Krisma me armë ka pasur në Vushtrri sonte.

Policia e Kosovës ka arrestuar sonte një person në Vushtrri, me dyshimin se ka shtënë me armë zjarri.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka njoftuar se sonte rreth orës 21:00 është raportuar për të shtëna në Vushtrri.

“Policia ka dal në vendin e ngjarjes, ku ka arrestuar një person të dyshuar, ndërsa si prova materiale ka sekuestruar një armë dhe një gëzhojë, nuk raportohet për të lënduar”, thotë Zahiti.

---- ----
----
----- ----
-----