Ballina Lajme nacionale Gjuajte me armë në Prishtinë

Gjuajte me armë në Prishtinë

20
SHPËRNDAJE

Krisma të armës janë dëgjuar në kryeqytet.

Është arrestuar një person i dyshuar në Prishtinë, pasi që ai nën ndikim të alkoolit ka shtënë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar një armë dhe një karikator, tre fishekë dy gëzhoja dhe dy mbetje të predhës, transmeton Indeksonline.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

-----