Ballina Sport Gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

Gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndeshja e fundit që luajti me Barcelonën ishte në humbjen ndaj skuadrës   së Valencias në maji të këtij viti në “Coppa del Rey”.

Koeçidencë interesante pasi skuadra që ai tashmë është transferuar, është Valencia, Jasper Cillesen ka kaluar testet mjekësore tek skuadra e tij e re pak orë më parë dhe ky transferim ka kushtuar 30-milion euro.

The post Gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----