Ballina Showbiz Gjithçka e mbuluar në ar, brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina Tahirit

Gjithçka e mbuluar në ar, brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina Tahirit

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ministri Krasniqi premton se bizneseve do t’u dilet në ndihmë

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me qenin e saj, e shtëpia e saj super-luksoze e mbuluar në ar mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Ministri Krasniqi premton se bizneseve do t’u dilet në ndihmë

Ministri Krasniqi premton se bizneseve do t’u dilet në ndihmë

---- ----
----
----- ----
-----