Ballina Showbiz Gjira e merr veten pas lindjes, kaq shumë është dobësuar

Gjira e merr veten pas lindjes, kaq shumë është dobësuar

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjira është reperja e njohur kosovare.

Ajo u bë shumë e pëlqyer që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Gjira është larguar pak nga muzika duke u përkushtuar në familjen e saj.

Para pak muajve Gjira është bërë nënë.

E pas lindjes ajo ka filluar ta marrë veten dhe ka humbur shumë kilogramë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----