Ballina Sport Gjilani e Llapi në garë për heroin e Prishtinës

Gjilani e Llapi në garë për heroin e Prishtinës

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E ardhmja e Mërgim Pefqelit mund të jetë larg Prishtinës.

Heroi i shumë ndeshjeve të vendosura me gol në minutat e fundit, është në bisedime me Gjilanin dhe Llapin.

Gazeta Olle mëson se të dy skuadrat kanë nisur bisedimet me menaxherin e lojtarit dhe në ditët në vijim mund të arrihet marrëveshja.

Mesfushori sulmues i Prishtinës kishte shënuar gol në minutat e fundit ndaj Llapit e Gjilanit, ndeshje që e lanë në luftë për titull skuadrën më të madhe në vend.

---- ---- ----
-----