Ballina Showbiz Gjikos apo Elitës, ja kujt po i ngjan më shumë djali

Gjikos apo Elitës, ja kujt po i ngjan më shumë djali

114
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjiko dhe Elita po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura shqiptare.

Ata janë martuar pak kohë më parë dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Qe të dy na kanë treguar se janë prindër shumë të kujdesshëm.

Sot, Gjiko ka publikuar një foto bashkë me djalin e i cili duket se po i ngjan kaq shumë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----