Ballina Showbiz Gjiko një baba i devotshëm, publikon foton më të ëmbël të Zërit

Gjiko një baba i devotshëm, publikon foton më të ëmbël të Zërit

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjiko po shijon ditët më të lumtura të jetës së tij si baba.

6 muaj më parë çifti i njohur i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri.

Çifti ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht kanë publikuan foto dhe video të vogëlushit.

Pas angazhimeve të shumta me projektet e reja muzikore dhe koncertet pafund, Gjiko ka gjetur së fundmi pak kohë për të kaluar me djalin e tij. Ai ka publikuar në Instastory një video ku shihet duke biseduar me Zërin.

Gjiko e pyet djalin se përse e ka emrin Zëri, ndërkohë që ai nis edhe gërricet duke treguar zërin e tij.

“Në dy po kuptohemi domethënë”, ka shkruar reperi pranë videos së ëmbël të djalit

---- ----
----
-----
-----