Ballina Lajme nacionale Gjendet pa shenja jete një person në Lagjen ‘Dardania’

Gjendet pa shenja jete një person në Lagjen ‘Dardania’

22
SHPËRNDAJE

Një person është gjetur pa shenja jete sot në Prishtinë.

Viktima dyshohet të jetë një 42 vjeçar. Ai është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në Lagjen Dardania.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

“Me datë 23.07.2019 rreth ores 10:50h, Prishtine (L.Dardania) në banesen e tij nga familjarët është gjetur i vdekur personi F.G.,1977, vdekjen e viktimës e ka konstatuar njësia e Urgjencës Prishtinë në vendin e ngjarjes kanë dale njësite e nevojshme policore. Lidhur me veprimet është njoftuar Prokurori kujdestar dhe Njësia e Hetimeve Rajonale”, ka thënë Krasniqi.

-----