Ballina Lajme nacionale Gjendet pa shenja jete një person në Lagjen ‘Dardania’

Gjendet pa shenja jete një person në Lagjen ‘Dardania’

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një person është gjetur pa shenja jete sot në Prishtinë.

Viktima dyshohet të jetë një 42 vjeçar. Ai është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në Lagjen Dardania.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

“Me datë 23.07.2019 rreth ores 10:50h, Prishtine (L.Dardania) në banesen e tij nga familjarët është gjetur i vdekur personi F.G.,1977, vdekjen e viktimës e ka konstatuar njësia e Urgjencës Prishtinë në vendin e ngjarjes kanë dale njësite e nevojshme policore. Lidhur me veprimet është njoftuar Prokurori kujdestar dhe Njësia e Hetimeve Rajonale”, ka thënë Krasniqi.

---- ----
-----