Ballina Lajme nacionale Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë

Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë

59
SHPËRNDAJE

Para pak çastesh një fëmijë është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’.

ORAinfo merr vesh se personi që është gjetur pa shenja jete është mashkull dhe i moshës minore.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Aty kanë ardhur edhe Mjekësia Ligjore e cila po merret me ekzaminimin e vendit të ngjarjes dhe trupit të fëmijës që është gjetur pa shenja jete. /ORAinfo/

----- ----- ----- -----