Ballina Lajme nacionale Gjendet pa shenja jete burri 50 vjeçar

Gjendet pa shenja jete burri 50 vjeçar

185
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në komunën e Kamencicës.

Një person nga fshati Roganë i kësaj komune i moshës rreth 50-vjeçare, gjatë ditës së sotme ia ka marrë jetën vetes.

----

Ai u gjet i vdekur nga ana e familjarëve të tij në orët e para të pasdites së sotme.

Rastin e kanë konfirmuar edhe zyrtarë nga policia e Kosovës.

“Mund të ju konfirmojmë se një person është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së sotme në fshatin Ragoqicë të Kamenicës. Rasti po hetohet nga ana e zyrtarëve policorë”, ka thënë Policia e Gjilanit.

Ndërkohë, i ndjeri, siç mësohet ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë.

----- ----