Ballina Sport Gjendet një trup i pajetë në shtëpinë e futbollistit të njohur

Gjendet një trup i pajetë në shtëpinë e futbollistit të njohur

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Trupi i pajetë i një personi është gjetur gjatë ditës së sotme në oborrin e shtëpisë së futbollistit të Arsenalit, Muhamed Elneny.

Kufoma është konstatuar nga babai i mesfushorit egjiptian, i cili ka njoftuar menjëherë policinë.

Autoritetet egjiptiane kanë mbërritur menjëherë në vilën e mesfushorit dhe kanë marrë viktimën, për të kryer ekzaminimet e nevojshme, ndërsa ende nuk dihet si mund të ketë përfunduar trupi i tij aty.

The post Gjendet një trup i pajetë në shtëpinë e futbollistit të njohur appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----