Ballina Lajme nacionale Gjendet një person pa shenja jete në këtë komunë të Kosovës

Gjendet një person pa shenja jete në këtë komunë të Kosovës

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një person është gjetur pa shenja jetë.

Një burrë është gjetur i vdekur dje në Istog rreth orës 09:00.

Policia njofton së në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie me leje të skaduar ndërsa ekipi mjekësor e ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

---- ----
-----