Ballina Lajme Bota/Rajoni Gjendet e vdekur një vajzë në plazhin e Durrësit

Gjendet e vdekur një vajzë në plazhin e Durrësit

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjendet e vdekur një vajzë në Plazhit e Durrësit.

Trupi i pajetë i një vajze të moshës 25-30 vjeç është gjetur paraditen e sotme në Durrës.

Burime nga policia thanë se ngjarja është evidentuar pranë zonës që njihet si ‘Pista Kosova’.

Policia kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen e trupit të vajzës dhe nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Po punohet për identifikimin e trupit të pajetë që u gjet sot në plazhin e Durrësit.

---- ----
----
-----
-----