Ballina Receta Gjellë me qepë të njoma dhe Mish Qengji

Gjellë me qepë të njoma dhe Mish Qengji

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një recetë e thjeshtë gjellë me qepë të njoma dhe mish qengji. Dhe pse bukuria dhe shija e mishit të qengjit është pjekja në hell ose në skarë. Mishi i qengjit ofron përfitime shëndetësore të njëjta me mishin e viçit dhe duhet të konsiderohet si mish i kuq.

RECETA E PLOTE: Gjellë me qepë të njoma dhe Mish Qengji
—-

RECETA ME VIDEO: http://bit.ly/video-receta-yt1

---- ---- ----
-----