Ballina Sport Gjelbrim Taipi transferohet te skuadra e FC Schaffhausen

Gjelbrim Taipi transferohet te skuadra e FC Schaffhausen

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish lojtari i KF Tërnocit para disa vitesh Gjelbrim Taipi, sot ka zyrtarizuar kalimin e tij tek skuadra zvicrrane FC Schaffhausen.

Vet klubi ka bërë të ditur në rrjetin social facebook, se Taipi është rikthyer tek ekipi pasi edhe më herët ishte në fanellën e Fc Schaffhausen.

Klubi dhe ne i urojmë shum suksese dhe paraqitje ish lojtarit të Përfaqësueses së Kosovës dhe tani në ekipin e ri.

---- ---- ----
-----