Ballina Showbiz Gilit i dështoi grimi në dasmën e mbrëmshme, në këtë gjendje përfundoi

Gilit i dështoi grimi në dasmën e mbrëmshme, në këtë gjendje përfundoi

57
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme.

Gilin e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Mbrëmë ajo ka qenë në një dasmë, ku grimi i saj nuk po duket edhe aq i mirë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----