Ballina Showbiz Gili vishet si princeshë përrallash, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

Gili vishet si princeshë përrallash, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

37
SHPËRNDAJE

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme.

Gilin e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot ajo ka publikuar një video ku shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket si princeshë./ORAinfo/

-----