Ballina Showbiz Gili vishet në fustan nusërie, por duket si të ishte çikë e...

Gili vishet në fustan nusërie, por duket si të ishte çikë e re

178
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili mezi po njihet tani.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare iu nënshtrua një diete të rreptë dhe që e bëri t’i humb 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

E duket se zhdukja e kilogramëve të tepërt i ka ndihmuar asaj të vesh fustane që janë për nuse e vajza të reja.

I tillë është edhe ky i fundit e që Gilit po rri kaq bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----