Ballina Showbiz Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e...

Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e saj

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili është këngëtarja që bëri bujë në publik që në daljen e parë.

Ndonëse u përfol që nga fillimi, ajo po bën bujë të madhe sidomos në këtë kohën e fundit kur humbi 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

Gili duket se nuk po i ndahet ndryshimeve edhe pas kësaj periudhe.

Sot, ajo ka shkuar në një dasmë e rregulluar dhe e veshur më bukur se kurrë.

E ato që morën gjithë vëmendjen janë padyshim kompletet e saj./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----