Ballina Showbiz Gili nuk është mirë, habit edhe Shkurte Fejzën

Gili nuk është mirë, habit edhe Shkurte Fejzën

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Gili po kundërshton vitet.

Biondja e skenës kosovare po duket shumë në formë kohëve të fundit, përcjell ORAinfo.

Dhe kjo duket se është falë kilogramëve të shumtë që hoqi këngëtarja.

Rrjetet sociale i ka dominuar me fotografitë e pamjes së saj të re dhe në të vërtetë Gili zgjoi vëmendjen edhe të kolegëve të saj.

Në një fotografi ku ajo duket tejet e hollë edhe Shkurte Fejza – që s’parapëlqen komentet – i komentoi asaj./ORAinfo/

---- ----
-----