Ballina Showbiz Gili nuk e ka ndërmend ta ndryshoi stilin, edhe sonte vishet me...

Gili nuk e ka ndërmend ta ndryshoi stilin, edhe sonte vishet me fustan ‘princeshe’

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme.

Gilin e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket si princeshë.

Por, nuk është hera e parë që Gili shfaqet e veshur me këtë stil./ORAinfo/

---- ---- ----
-----