Ballina Showbiz Gili me fustanin tërë ‘xixa’ në dasmë, po shkëlqen me këtë pamje

Gili me fustanin tërë ‘xixa’ në dasmë, po shkëlqen me këtë pamje

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme.

Gilin e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot ajo ka publikuar një video ku shihet e veshur me një fustan plot shkëlqim.

Edhe kësaj radhe, Gili po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----