Ballina Showbiz Gili lë pas vajzat e reja, mezi do ta njihni në pamjen...

Gili lë pas vajzat e reja, mezi do ta njihni në pamjen e fundit

181
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një tjetër klub i Serie A vihet pas Muriqit

Gili është padyshim një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

----

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Një tjetër klub i Serie A vihet pas Muriqit

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo në një postim shihet e veshur dhe e rregulluar si nuse.

E me këtë pamje, Gili po i ‘sfidon’ edhe vajzat e reja./ORAinfo/

Një tjetër klub i Serie A vihet pas Muriqit

----- ----