Ballina Showbiz Gili ia pa hajrin dietës, po duket si çikë e re

Gili ia pa hajrin dietës, po duket si çikë e re

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur, Gili po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë

Përveç për muzikën, ajo tani është shumë e përfolur sidomos për pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Gili së fundi i është nënshtruar një diete të rreptë dhe e cila e bëri t’i humb 27 kilogramë.

E tani, Gili po duket si të ishte çikë e re me pamjen e re./ORAinfo/

---- ---- ----
-----